Skol-SM 2021

G 10 år

Namn Klubb SP + = - Poäng Kv
1 Sol Andersson Örgryte SK 11 9 2 0 31,0 240,00
2 Cristina Ostafiev Trojanska Hästen 11 8 2 1 29,0 243,00
3 Guanbo Cong SK Sandlöparen 11 8 2 1 29,0 239,00
4 Melvin Ral Lustig Kristallens SK 11 8 1 2 28,0 241,00
5 Jakub Religa SS 4 Springare 11 6 1 4 24,0 238,00
6 Elin Larsson Linköpings ASS 11 5 2 4 23,0 229,00
7 Alex Henriksen Helsingborgs ASK 11 6 0 5 23,0 223,00
8 Alexander Brocke Wasa SK 11 5 1 5 22,0 223,00
9 Albin Andersson Linköpings ASS 11 5 0 6 21,0 246,00
10 Sofia Lazovskaya SS 4 Springare 11 5 0 6 21,0 233,00
11 Lily Popovics SS 4 Springare 11 5 0 6 21,0 226,00
12 Isak Frånlund Örgryte SK 11 5 0 6 21,0 225,00
13 Amelie Valcu Solna SS 11 4 2 5 21,0 217,00
14 Victor Kämpe Wasa SK 11 4 1 6 20,0 246,00
15 Eskil Palomäki Limhamns SK 11 4 0 7 19,0 205,00
16 Otto Hedman Ljungqvist Kristallens SK 11 3 0 8 17,0 215,00
17 Alfons Guldstrand Andersson En Passant, Svedala 11 2 0 9 15,0 219,00
18 Benjamin Ragnarsson En Passant, Svedala 11 0 0 11 11,0 208,00

Medlemssystemet

Round 1
1. Victor Kämpe V Kämpe - Guanbo Cong G Cong 1587 1 - 3
2. Melvin Ral Lustig M Ral Lustig 1408 - Elin Larsson E Larsson 3 - 1
3. Sofia Lazovskaya S Lazovskaya - Sol Andersson S Andersson 1203 1 - 3
4. Albin Andersson A Andersson - Cristina Ostafiev C Ostafiev 1 - 3
5. Eskil Palomäki E Palomäki - Alexander Brocke A Brocke 1 - 3
6. Isak Frånlund I Frånlund - Lily Popovics L Popovics 1 - 3
7. Benjamin Ragnarsson B Ragnarsson - Alfons Guldstrand Andersson A Guldstrand Andersson 1 - 3
8. Otto Hedman Ljungqvist O Hedman Ljungqvist - Jakub Religa J Religa 1 - 3
9. Amelie Valcu A Valcu - Alex Henriksen A Henriksen 3 - 1
Round 2
1. Guanbo Cong G Cong 1587 - Alfons Guldstrand Andersson A Guldstrand Andersson 3 - 1
2. Cristina Ostafiev C Ostafiev - Melvin Ral Lustig M Ral Lustig 1408 3 - 1
3. Sol Andersson S Andersson 1203 - Lily Popovics L Popovics 3 - 1
4. Alexander Brocke A Brocke - Amelie Valcu A Valcu 2 - 2
5. Jakub Religa J Religa - Albin Andersson A Andersson 3 - 1
6. Elin Larsson E Larsson - Isak Frånlund I Frånlund 3 - 1
7. Sofia Lazovskaya S Lazovskaya - Otto Hedman Ljungqvist O Hedman Ljungqvist 3 - 1
8. Alex Henriksen A Henriksen - Eskil Palomäki E Palomäki 3 - 1
9. Benjamin Ragnarsson B Ragnarsson - Victor Kämpe V Kämpe 1 - 3
Round 3
1. Cristina Ostafiev C Ostafiev - Guanbo Cong G Cong 1587 3 - 1
2. Jakub Religa J Religa - Sol Andersson S Andersson 1203 1 - 3
3. Melvin Ral Lustig M Ral Lustig 1408 - Alexander Brocke A Brocke 3 - 1
4. Amelie Valcu A Valcu - Elin Larsson E Larsson 2 - 2
5. Alfons Guldstrand Andersson A Guldstrand Andersson - Sofia Lazovskaya S Lazovskaya 1 - 3
6. Victor Kämpe V Kämpe - Alex Henriksen A Henriksen 3 - 1
7. Lily Popovics L Popovics - Otto Hedman Ljungqvist O Hedman Ljungqvist 3 - 1
8. Albin Andersson A Andersson - Eskil Palomäki E Palomäki 3 - 1
9. Isak Frånlund I Frånlund - Benjamin Ragnarsson B Ragnarsson 3 - 1
Round 4
1. Sol Andersson S Andersson 1203 - Cristina Ostafiev C Ostafiev 3 - 1
2. Guanbo Cong G Cong 1587 - Jakub Religa J Religa 2 - 2
3. Lily Popovics L Popovics - Melvin Ral Lustig M Ral Lustig 1408 1 - 3
4. Amelie Valcu A Valcu - Victor Kämpe V Kämpe 1 - 3
5. Alexander Brocke A Brocke - Sofia Lazovskaya S Lazovskaya 3 - 1
6. Elin Larsson E Larsson - Albin Andersson A Andersson 1 - 3
7. Alfons Guldstrand Andersson A Guldstrand Andersson - Isak Frånlund I Frånlund 1 - 3
8. Otto Hedman Ljungqvist O Hedman Ljungqvist - Alex Henriksen A Henriksen 1 - 3
9. Eskil Palomäki E Palomäki - Benjamin Ragnarsson B Ragnarsson 3 - 1
Round 5
1. Melvin Ral Lustig M Ral Lustig 1408 - Sol Andersson S Andersson 1203 2 - 2
2. Victor Kämpe V Kämpe - Cristina Ostafiev C Ostafiev 2 - 2
3. Jakub Religa J Religa - Alexander Brocke A Brocke 1 - 3
4. Isak Frånlund I Frånlund - Guanbo Cong G Cong 1587 1 - 3
5. Albin Andersson A Andersson - Amelie Valcu A Valcu 1 - 3
6. Alex Henriksen A Henriksen - Lily Popovics L Popovics 3 - 1
7. Sofia Lazovskaya S Lazovskaya - Elin Larsson E Larsson 3 - 1
8. Eskil Palomäki E Palomäki - Alfons Guldstrand Andersson A Guldstrand Andersson 3 - 1
9. Benjamin Ragnarsson B Ragnarsson - Otto Hedman Ljungqvist O Hedman Ljungqvist 1 - 3
Round 6
1. Sol Andersson S Andersson 1203 - Victor Kämpe V Kämpe 3 - 1
2. Guanbo Cong G Cong 1587 - Melvin Ral Lustig M Ral Lustig 1408 3 - 1
3. Cristina Ostafiev C Ostafiev - Alexander Brocke A Brocke 3 - 1
4. Alex Henriksen A Henriksen - Sofia Lazovskaya S Lazovskaya 3 - 1
5. Amelie Valcu A Valcu - Jakub Religa J Religa 1 - 3
6. Lily Popovics L Popovics - Albin Andersson A Andersson 1 - 3
7. Isak Frånlund I Frånlund - Eskil Palomäki E Palomäki 3 - 1
8. Elin Larsson E Larsson - Benjamin Ragnarsson B Ragnarsson 3 - 1
9. Otto Hedman Ljungqvist O Hedman Ljungqvist - Alfons Guldstrand Andersson A Guldstrand Andersson 3 - 1
Round 7
1. Guanbo Cong G Cong 1587 - Sol Andersson S Andersson 1203 2 - 2
2. Cristina Ostafiev C Ostafiev - Alex Henriksen A Henriksen 3 - 1
3. Melvin Ral Lustig M Ral Lustig 1408 - Jakub Religa J Religa 3 - 1
4. Alexander Brocke A Brocke - Victor Kämpe V Kämpe 1 - 3
5. Albin Andersson A Andersson - Isak Frånlund I Frånlund 3 - 1
6. Sofia Lazovskaya S Lazovskaya - Amelie Valcu A Valcu 3 - 1
7. Alfons Guldstrand Andersson A Guldstrand Andersson - Elin Larsson E Larsson 1 - 3
8. Eskil Palomäki E Palomäki - Otto Hedman Ljungqvist O Hedman Ljungqvist 1 - 3
9. Benjamin Ragnarsson B Ragnarsson - Lily Popovics L Popovics 1 - 3
Round 8
1. Sol Andersson S Andersson 1203 - Albin Andersson A Andersson 3 - 1
2. Sofia Lazovskaya S Lazovskaya - Cristina Ostafiev C Ostafiev 1 - 3
3. Alex Henriksen A Henriksen - Guanbo Cong G Cong 1587 1 - 3
4. Victor Kämpe V Kämpe - Melvin Ral Lustig M Ral Lustig 1408 1 - 3
5. Elin Larsson E Larsson - Alexander Brocke A Brocke 3 - 1
6. Jakub Religa J Religa - Eskil Palomäki E Palomäki 3 - 1
7. Otto Hedman Ljungqvist O Hedman Ljungqvist - Isak Frånlund I Frånlund 1 - 3
8. Lily Popovics L Popovics - Alfons Guldstrand Andersson A Guldstrand Andersson 1 - 3
9. Amelie Valcu A Valcu - Benjamin Ragnarsson B Ragnarsson 3 - 1
Round 9
1. Elin Larsson E Larsson - Sol Andersson S Andersson 1203 1 - 3
2. Cristina Ostafiev C Ostafiev - Jakub Religa J Religa 3 - 1
3. Guanbo Cong G Cong 1587 - Amelie Valcu A Valcu 3 - 1
4. Melvin Ral Lustig M Ral Lustig 1408 - Sofia Lazovskaya S Lazovskaya 3 - 1
5. Isak Frånlund I Frånlund - Victor Kämpe V Kämpe 3 - 1
6. Albin Andersson A Andersson - Otto Hedman Ljungqvist O Hedman Ljungqvist 3 - 1
7. Alfons Guldstrand Andersson A Guldstrand Andersson - Alex Henriksen A Henriksen 1 - 3
8. Alexander Brocke A Brocke - Benjamin Ragnarsson B Ragnarsson 3 - 1
9. Eskil Palomäki E Palomäki - Lily Popovics L Popovics 1 - 3
Round 10
1. Sol Andersson S Andersson 1203 - Alex Henriksen A Henriksen 3 - 1
2. Isak Frånlund I Frånlund - Cristina Ostafiev C Ostafiev 1 - 3
3. Albin Andersson A Andersson - Guanbo Cong G Cong 1587 1 - 3
4. Otto Hedman Ljungqvist O Hedman Ljungqvist - Melvin Ral Lustig M Ral Lustig 1408 1 - 3
5. Victor Kämpe V Kämpe - Elin Larsson E Larsson 1 - 3
6. Lily Popovics L Popovics - Alexander Brocke A Brocke 3 - 1
7. Jakub Religa J Religa - Alfons Guldstrand Andersson A Guldstrand Andersson 3 - 1
8. Amelie Valcu A Valcu - Eskil Palomäki E Palomäki 1 - 3
9. Benjamin Ragnarsson B Ragnarsson - Sofia Lazovskaya S Lazovskaya 1 - 3
Round 11
1. Sol Andersson S Andersson 1203 - Isak Frånlund I Frånlund 3 - 1
2. Cristina Ostafiev C Ostafiev - Elin Larsson E Larsson 2 - 2
3. Guanbo Cong G Cong 1587 - Lily Popovics L Popovics 3 - 1
4. Melvin Ral Lustig M Ral Lustig 1408 - Albin Andersson A Andersson 3 - 1
5. Sofia Lazovskaya S Lazovskaya - Jakub Religa J Religa 1 - 3
6. Alex Henriksen A Henriksen - Benjamin Ragnarsson B Ragnarsson 3 - 1
7. Alexander Brocke A Brocke - Otto Hedman Ljungqvist O Hedman Ljungqvist 3 - 1
8. Eskil Palomäki E Palomäki - Victor Kämpe V Kämpe 3 - 1
9. Alfons Guldstrand Andersson A Guldstrand Andersson - Amelie Valcu A Valcu 1 - 3