Skol-SM 2021

E 12 år

Namn Klubb Rating SP + = - Poäng Kv
1 Matija Sakic SK Rockaden, Sthlm 1663 8 6 2 0 7,0 36,00
2 Lavinia Valcu Solna SS 1342 8 6 1 1 6,5 36,00
3 Luke Lyngsjö En Passant, Svedala 1324 8 5 1 2 5,5 35,00
4 Mate Nagy Linköpings ASS 1321 8 4 3 1 5,5 35,00
5 Theodor Stedman Lunds ASK 1285 8 5 0 3 5,0 35,00
6 Gregory Lazovskiy SS 4 Springare 1024 8 4 2 2 5,0 33,00
7 Filip Dingertz Kristallens SK 1232 8 4 2 2 5,0 32,00
8 Bayarjavkhlan Tsogt-Erdene SK Rockaden, Sthlm 0 8 4 2 2 5,0 31,00
9 My Hedman Ljungqvist Kristallens SK 0 8 5 0 3 5,0 30,00
10 Oscar (xuanming) Hu Trojanska Hästen 8 3 3 2 4,5 34,50
11 Lo Ljungros Kristallens SK 0 8 4 1 3 4,5 33,50
12 Olof Åkerström Stenungsunds SK 8 4 1 3 4,5 31,50
13 Edwin Olofsson Trojanska Hästen 8 4 1 3 4,5 30,00
14 Axel Grettve Odenfors Kristallens SK 1166 8 4 0 4 4,0 38,00
15 Vidar Zeidlitz Västerås SK 1212 8 4 0 4 4,0 27,50
16 Lukas Westerlund Uppsala SSS 8 4 0 4 4,0 26,00
17 Hampus Hugemark Wasa SK 8 4 0 4 4,0 25,00
18 David Belov Helsingborgs SS 8 3 1 4 3,5 31,00
19 Mille Montelin Helsingborgs ASK 8 3 1 4 3,5 30,50
20 Magnus Sejersböl Limhamns SK 8 3 1 4 3,5 29,00
21 Debasman Koley Helsingborgs ASK 8 3 0 5 3,0 30,50
22 Nora Duse Schack Matt, Högbyskolan Hemse 8 3 0 5 3,0 29,00
23 Love Löfgren Schack 08, Norrköping 1197 8 1 4 3 3,0 28,50
24 Viktor Lundgren SS Manhem 8 3 0 5 3,0 24,50
25 Elena Dalström Schack Matt, Högbyskolan Hemse 8 2 1 5 2,5 23,50
26 Irma Sinnemark Schack Matt, Högbyskolan Hemse 8 1 1 6 1,5 23,50
27 Hugo Andersson Eslövs SK 8 1 0 7 1,0 22,00
28 Benjamin Österlund Schack Matt, Högbyskolan Hemse 8 1 0 7 1,0 20,50

Partier | Medlemssystemet

Round 1
1. Elena Dalström E Dalström - Theodor Stedman T Stedman 1285 0 - 1
2. Matija Sakic M Sakic 1663 - Nora Duse N Duse 1 - 0
3. Oscar (xuanming) Hu O Hu - My Hedman Ljungqvist M Hedman Ljungqvist 1 - 0
4. Luke Lyngsjö L Lyngsjö 1324 - Hampus Hugemark H Hugemark 1 - 0
5. Debasman Koley D Koley - Mate Nagy M Nagy 1321 0 - 1
6. Lo Ljungros L Ljungros - Viktor Lundgren V Lundgren 1 - 0
7. Mille Montelin M Montelin - Lavinia Valcu L Valcu 1342 0 - 1
8. Filip Dingertz F Dingertz 1232 - Edwin Olofsson E Olofsson 1 - 0
9. Magnus Sejersböl M Sejersböl - Love Löfgren L Löfgren 1197 ½ - ½
10. Gregory Lazovskiy G Lazovskiy 1024 - Irma Sinnemark I Sinnemark 1 - 0
11. Bayarjavkhlan Tsogt-Erdene B Tsogt-Erdene - Vidar Zeidlitz V Zeidlitz 1212 1 - 0
12. Axel Grettve Odenfors A Grettve Odenfors 1166 - Lukas Westerlund L Westerlund 1 - 0
13. Olof Åkerström O Åkerström - Hugo Andersson H Andersson 1 - 0
14. David Belov D Belov - Benjamin Österlund B Österlund 1 - 0
Round 2
1. Theodor Stedman T Stedman 1285 - Filip Dingertz F Dingertz 1232 1 - 0
2. Gregory Lazovskiy G Lazovskiy 1024 - Matija Sakic M Sakic 1663 0 - 1
3. Axel Grettve Odenfors A Grettve Odenfors 1166 - Luke Lyngsjö L Lyngsjö 1324 1 - 0
4. Mate Nagy M Nagy 1321 - David Belov D Belov ½ - ½
5. Bayarjavkhlan Tsogt-Erdene B Tsogt-Erdene - Lo Ljungros L Ljungros 0 - 1
6. Lavinia Valcu L Valcu 1342 - Oscar (xuanming) Hu O Hu 1 - 0
7. Love Löfgren L Löfgren 1197 - Olof Åkerström O Åkerström ½ - ½
8. My Hedman Ljungqvist M Hedman Ljungqvist - Magnus Sejersböl M Sejersböl 0 - 1
9. Viktor Lundgren V Lundgren - Vidar Zeidlitz V Zeidlitz 1212 0 - 1
10. Hugo Andersson H Andersson - Mille Montelin M Montelin 0 - 1
11. Edwin Olofsson E Olofsson - Elena Dalström E Dalström 1 - 0
12. Nora Duse N Duse - Irma Sinnemark I Sinnemark 1 - 0
13. Hampus Hugemark H Hugemark - Lukas Westerlund L Westerlund 0 - 1
14. Benjamin Österlund B Österlund - Debasman Koley D Koley 0 - 1
Round 3
1. Lo Ljungros L Ljungros - Theodor Stedman T Stedman 1285 0 - 1
2. Matija Sakic M Sakic 1663 - Lavinia Valcu L Valcu 1342 ½ - ½
3. Magnus Sejersböl M Sejersböl - Axel Grettve Odenfors A Grettve Odenfors 1166 0 - 1
4. Olof Åkerström O Åkerström - Mate Nagy M Nagy 1321 0 - 1
5. David Belov D Belov - Luke Lyngsjö L Lyngsjö 1324 0 - 1
6. Filip Dingertz F Dingertz 1232 - Bayarjavkhlan Tsogt-Erdene B Tsogt-Erdene ½ - ½
7. Oscar (xuanming) Hu O Hu - Love Löfgren L Löfgren 1197 ½ - ½
8. Debasman Koley D Koley - Gregory Lazovskiy G Lazovskiy 1024 0 - 1
9. Vidar Zeidlitz V Zeidlitz 1212 - Edwin Olofsson E Olofsson 0 - 1
10. Mille Montelin M Montelin - Nora Duse N Duse 0 - 1
11. Lukas Westerlund L Westerlund - Hugo Andersson H Andersson 1 - 0
12. Viktor Lundgren V Lundgren - My Hedman Ljungqvist M Hedman Ljungqvist 0 - 1
13. Elena Dalström E Dalström - Benjamin Österlund B Österlund 1 - 0
14. Irma Sinnemark I Sinnemark - Hampus Hugemark H Hugemark 0 - 1
Round 4
1. Theodor Stedman T Stedman 1285 - Axel Grettve Odenfors A Grettve Odenfors 1166 0 - 1
2. Mate Nagy M Nagy 1321 - Matija Sakic M Sakic 1663 0 - 1
3. Lavinia Valcu L Valcu 1342 - Lo Ljungros L Ljungros 1 - 0
4. Luke Lyngsjö L Lyngsjö 1324 - Nora Duse N Duse 1 - 0
5. Lukas Westerlund L Westerlund - Gregory Lazovskiy G Lazovskiy 1024 0 - 1
6. Edwin Olofsson E Olofsson - David Belov D Belov 1 - 0
7. Love Löfgren L Löfgren 1197 - Filip Dingertz F Dingertz 1232 0 - 1
8. Bayarjavkhlan Tsogt-Erdene B Tsogt-Erdene - Oscar (xuanming) Hu O Hu 0 - 1
9. Olof Åkerström O Åkerström - Magnus Sejersböl M Sejersböl 1 - 0
10. My Hedman Ljungqvist M Hedman Ljungqvist - Debasman Koley D Koley 1 - 0
11. Vidar Zeidlitz V Zeidlitz 1212 - Mille Montelin M Montelin 0 - 1
12. Hampus Hugemark H Hugemark - Elena Dalström E Dalström 1 - 0
13. Hugo Andersson H Andersson - Irma Sinnemark I Sinnemark 0 - 1
14. Benjamin Österlund B Österlund - Viktor Lundgren V Lundgren 0 - 1
Round 5
1. Axel Grettve Odenfors A Grettve Odenfors 1166 - Lavinia Valcu L Valcu 1342 0 - 1
2. Matija Sakic M Sakic 1663 - Theodor Stedman T Stedman 1285 1 - 0
3. Gregory Lazovskiy G Lazovskiy 1024 - Edwin Olofsson E Olofsson ½ - ½
4. Filip Dingertz F Dingertz 1232 - Luke Lyngsjö L Lyngsjö 1324 0 - 1
5. Oscar (xuanming) Hu O Hu - Mate Nagy M Nagy 1321 ½ - ½
6. Nora Duse N Duse - Olof Åkerström O Åkerström 0 - 1
7. Mille Montelin M Montelin - My Hedman Ljungqvist M Hedman Ljungqvist 0 - 1
8. Lo Ljungros L Ljungros - Lukas Westerlund L Westerlund 1 - 0
9. Magnus Sejersböl M Sejersböl - Hampus Hugemark H Hugemark 1 - 0
10. David Belov D Belov - Love Löfgren L Löfgren 1197 1 - 0
11. Elena Dalström E Dalström - Bayarjavkhlan Tsogt-Erdene B Tsogt-Erdene 0 - 1
12. Irma Sinnemark I Sinnemark - Vidar Zeidlitz V Zeidlitz 1212 0 - 1
13. Debasman Koley D Koley - Viktor Lundgren V Lundgren 1 - 0
14. Benjamin Österlund B Österlund - Hugo Andersson H Andersson 0 - 1
Round 6
1. Axel Grettve Odenfors A Grettve Odenfors 1166 - Matija Sakic M Sakic 1663 0 - 1
2. Luke Lyngsjö L Lyngsjö 1324 - Lavinia Valcu L Valcu 1342 0 - 1
3. Edwin Olofsson E Olofsson - Olof Åkerström O Åkerström 0 - 1
4. My Hedman Ljungqvist M Hedman Ljungqvist - Gregory Lazovskiy G Lazovskiy 1024 1 - 0
5. Theodor Stedman T Stedman 1285 - Oscar (xuanming) Hu O Hu 1 - 0
6. Mate Nagy M Nagy 1321 - Lo Ljungros L Ljungros 1 - 0
7. Magnus Sejersböl M Sejersböl - Filip Dingertz F Dingertz 1232 0 - 1
8. Bayarjavkhlan Tsogt-Erdene B Tsogt-Erdene - David Belov D Belov 1 - 0
9. Lukas Westerlund L Westerlund - Vidar Zeidlitz V Zeidlitz 1212 0 - 1
10. Nora Duse N Duse - Debasman Koley D Koley 0 - 1
11. Hampus Hugemark H Hugemark - Mille Montelin M Montelin 0 - 1
12. Love Löfgren L Löfgren 1197 - Hugo Andersson H Andersson 1 - 0
13. Viktor Lundgren V Lundgren - Elena Dalström E Dalström 1 - 0
14. Irma Sinnemark I Sinnemark - Benjamin Österlund B Österlund 0 - 1
Round 7
1. Olof Åkerström O Åkerström - Matija Sakic M Sakic 1663 0 - 1
2. Lavinia Valcu L Valcu 1342 - Mate Nagy M Nagy 1321 0 - 1
3. Luke Lyngsjö L Lyngsjö 1324 - Theodor Stedman T Stedman 1285 1 - 0
4. My Hedman Ljungqvist M Hedman Ljungqvist - Axel Grettve Odenfors A Grettve Odenfors 1166 1 - 0
5. Gregory Lazovskiy G Lazovskiy 1024 - Filip Dingertz F Dingertz 1232 ½ - ½
6. Edwin Olofsson E Olofsson - Bayarjavkhlan Tsogt-Erdene B Tsogt-Erdene 0 - 1
7. Lo Ljungros L Ljungros - Oscar (xuanming) Hu O Hu ½ - ½
8. Vidar Zeidlitz V Zeidlitz 1212 - Debasman Koley D Koley 1 - 0
9. Mille Montelin M Montelin - Love Löfgren L Löfgren 1197 ½ - ½
10. David Belov D Belov - Magnus Sejersböl M Sejersböl 1 - 0
11. Hampus Hugemark H Hugemark - Nora Duse N Duse 1 - 0
12. Hugo Andersson H Andersson - Viktor Lundgren V Lundgren 0 - 1
13. Benjamin Österlund B Österlund - Lukas Westerlund L Westerlund 0 - 1
14. Elena Dalström E Dalström - Irma Sinnemark I Sinnemark ½ - ½
Round 8
1. Matija Sakic M Sakic 1663 - Luke Lyngsjö L Lyngsjö 1324 ½ - ½
2. Lavinia Valcu L Valcu 1342 - My Hedman Ljungqvist M Hedman Ljungqvist 1 - 0
3. Mate Nagy M Nagy 1321 - Bayarjavkhlan Tsogt-Erdene B Tsogt-Erdene ½ - ½
4. Theodor Stedman T Stedman 1285 - Olof Åkerström O Åkerström 1 - 0
5. Filip Dingertz F Dingertz 1232 - Axel Grettve Odenfors A Grettve Odenfors 1166 1 - 0
6. Vidar Zeidlitz V Zeidlitz 1212 - Gregory Lazovskiy G Lazovskiy 1024 0 - 1
7. Mille Montelin M Montelin - Lo Ljungros L Ljungros 0 - 1
8. Oscar (xuanming) Hu O Hu - David Belov D Belov 1 - 0
9. Debasman Koley D Koley - Edwin Olofsson E Olofsson 0 - 1
10. Love Löfgren L Löfgren 1197 - Lukas Westerlund L Westerlund 0 - 1
11. Viktor Lundgren V Lundgren - Hampus Hugemark H Hugemark 0 - 1
12. Irma Sinnemark I Sinnemark - Magnus Sejersböl M Sejersböl 0 - 1
13. Nora Duse N Duse - Benjamin Österlund B Österlund 1 - 0
14. Hugo Andersson H Andersson - Elena Dalström E Dalström 0 - 1