Kvalificerade till Schackfyranmästarens riksfinal i Eskilstuna, lördag 6 juli 2019

NamnSkola/KlubbDistrikt
Abbas Al-DulaimiVisättraskolanStockholm
Abdullah Al-HusseiniIES TyresöStockholm
Abdulmajid AmasriNybro Montessori SKSmåland
Adam LyckeVästmanland
Adnan GeerholmSala SKVästmanland
Adrian MårdnerRockaden UmeåVästerbotten
Agnes Eriksson Dalarna
Agnes JohanssonVästmanland
Akad Raad Ali AbbasSala SKVästmanland
Albin AbrahamssonTorsås SKSmåland
Albin ArvidssonSilverbäckens skolaStockholm
Albin HeströmSlaka/LASSÖstergötland
Albin WedinFurubergsskolans SKHalland
Aleksejs RadovicsSkogskällanStockholm
Alexander MinEkebyhovsskolanStockholm
Alexander OhFranska skolanStockholm
Alexander ShabuVattmyraskolanStockholm
Alfons TörängMästarnaHalland
Alfonso DelgadoBläshammarskolans SKHalland
Alfred EngbergGötlunda SKVästmanland
Alice SamuelssonGöteborg
Alice WernqvistIES/LASSÖstergötland
Alice XiongVästmanland
Alicia LundqvistSkånes SchackalliansSkåne
Alisa Kolotova ZenunoivicUppsala SSSUppland
Alma GradinEssingeskolanStockholm
Alva EdinGötlunda SKVästmanland
Alva RosénHanemåla SKSmåland
Alvin LindströmUppsala SSSUppland
Alvin StrömSmåland
Amin GhazelIES SkärholmenStockholm
Amir Mohammad MoghadamRockaden UmeåVästerbotten
André SäteriBälstabergsskolanStockholm
Anna-Maria RosenqvistMusikskolan Lilla AkademienStockholm
Anton BlombergVästmanland
Anton GarnemarkKärna/LASSÖstergötland
Anton GranathIES ÄlvsjöStockholm
Anton PerssonHägerstenshamnens skolaStockholm
Arien SelimiMontessoriNordskåne
Artur HellströmRikstens skolaStockholm
Arvid BäckGöteborg
Arvid ErmeskogIES EnskedeStockholm
Arvid SchildtSolfagraskolanStockholm
Aston RaushagenMyrängsskolanStockholm
Astra Dicte SkrovSmåland
August Ahnfeldt EnglundSkånes SchackalliansSkåne
Auke BrandsLännersta skolaStockholm
Ausus KallasEstniska skolan i StockholmStockholm
Axel AlvingKarlstads ASVärmland
Axel VeltkampIES TyresöStockholm
Axel VictorinEnskedefältets skolaStockholm
Ayan MuhammadKvarnbyskolanStockholm
Bertil KorinthEssingeskolanStockholm
Billy MarquesVarbergs SKHalland
Carolina KresEbba BraheskolanStockholm
Caspar LampeMilstensskolanStockholm
Cesar GranetinÖsteråkerbydens SKSödermanland
Charlie LindIES TyresöStockholm
Christian MorardKålgårdsskolans SSKSmåland
Clara JakobssonSala SKVästmanland
Daniel Mota InhammarKålgårdsskolans SSKSmåland
Daniel MowafakIES/LASSÖstergötland
David AluuanMontessoriNordskåne
David BeddingResarö skolaStockholm
David JigmyrGöteborg
David MilosSmåland
David SzarukÖrebro län
David Sällström HöglundBirkaskolanStockholm
Dimitrios MagakisGillboskolanStockholm
Douglas NätterdalÖrebro län
Eddie BergmarkRockaden UmeåVästerbotten
Edvin StåhlEnskedefältets skolaStockholm
Edward HarlinSunderbyskolanNorrbotten
Eliah NylénDalarna
Elias BengtssonSala SKVästmanland
Elias FredinDalarna
Elin StåhlLyngåkraskolans SKHalland
Emil Ahlbäck-RiihinenSunderbyskolanNorrbotten
Emil BruggeEkebyhovsskolanStockholm
Emil FlygarHammarby Norra SkolaStockholm
Emil NilssonGöteborg
Emil SadaranganiLännersta skolaStockholm
Emil SagerholmUppsala SSSUppland
Emil Steffensen NilssonEnskedefältets skolaStockholm
Emil StenfeltHallands S4an alliansHalland
Emil WaahlerStenungsunds SKGöteborg
Emil WoxmarkEbba BraheskolanStockholm
Emilia MöllerHeleneborgs SSKNordvästra Skåne
Emma LarssonIES/LASSÖstergötland
Emmanuel EnehIES SkärholmenStockholm
Engla ViktorssonÖrsjö SchackstjärnorSmåland
Erik HentzeIES EnskedeStockholm
Erik JohnssonBromma Enskilda skolaStockholm
Erik LindgrenVästmanland
Erik LindrothLännersta skolaStockholm
Erik OlastuenHanemåla SKSmåland
Farhad ShukoriKvarnbyskolanStockholm
Fasih WajidRockaden UmeåVästerbotten
Felicia JörnåsStenungsunds SKGöteborg
Felix ElebringVidingsjö/LASSÖstergötland
Felix MellgrenKungsörs SKVästmanland
Felix RothmanBrogårda SSKNordvästra Skåne
Felix WestmanMyrängsskolanStockholm
Filip GheorgheIES TäbyStockholm
Filip Süld-ForsellGöteborg
Filippa NorénRockaden UmeåVästerbotten
Finlay Llewellyn AGöteborg
Flora MelénUppsala SSSUppland
Frans CarlsteinVarbergs SKHalland
Fred Rönnlund LagnemarkIES TäbyStockholm
Fuzail JuraevaIES/LASSÖstergötland
Gustav StenbergEbba BraheskolanStockholm
Gustav TvetströmKyrkskolan/S08Östergötland
Gösta CollinIES TyresöStockholm
Hampus MöörkJönköpings SSSmåland
Hanna TabeshniaIES SkärholmenStockholm
Hannes DalbarkVidingsjö/LASSÖstergötland
Hannes FurusjöEssingeskolanStockholm
Haorui WenFuruparkskolanNorrbotten
Helge MålquistBirkaskolanStockholm
Henrik HornborgVästerviks ASKSmåland
Henry IsakssonBråvik/S09Östergötland
Homam TouraSmåland
Hugo CurstedtHelenelundsskolanStockholm
Hugo HallerödGöteborg
Hugo LindbergHultsfreds SKSmåland
Hugo NorlingIES/LASSÖstergötland
Hugo SjöbergBromma Enskilda skolaStockholm
Hugo SvenssonSmåland
Ida GhaderiMetapontums GrundskolaStockholm
Isabella LindforsTrönninge skola VarbergHalland
Isac MartinssonBälstabergsskolanStockholm
Isak JägerskogRikstens skolaStockholm
Isak KlingSlaka/LASSÖstergötland
Isak NordvallSlaka/LASSÖstergötland
Isak RovaSala SKVästmanland
Ivar SjöstedtJohannes skolaStockholm
Jack EricssonSolfagraskolanStockholm
Jack EwenVästmanland
Jacob BergmanEbba BraheskolanStockholm
Jafet HadguIES EnskedeStockholm
Jakob KarlssonFrödinge skolaSmåland
James StasikJohannes skolaStockholm
Jamil ZoraIES/LASSÖstergötland
Jazlynne-Anne NäslundÅnestad/LASSÖstergötland
Jennifer FridénHallands S4an alliansHalland
Jesper JonssonUppsala SSSUppland
Joel BäckSilverbäckens skolaStockholm
Johan LindqvistSkepptuna skolaStockholm
Johannes Kask HendrikEstniska skolan i StockholmStockholm
John EricssonGöteborg
Johnny ÅströmLanderyds SFHalland
Jon AlvarssonRimforsa/LASSÖstergötland
Jonas AtlassiKumla skolaStockholm
Jonas LohbeckTorslunda skolas SKSmåland
Jonathan LindelöfVattmyraskolanStockholm
Josef FröderbergNordic International/s08Östergötland
Julian ZachiuUppsala SSSUppland
Kahlid Al NasalaSmåland
Karam MaokTornet, KalmarsundsskolanSmåland
Karl StjärnesundVästmanland
Karl SturebrandVästmanland
Karl-Johan WickholmHelenelundsskolanStockholm
Katja LundströmGärdesskolanStockholm
Kevin DackemyrS08Östergötland
Kim SvanströmÖlmstadsskolans SKSmåland
Kristopher ParvanovSickla skolaStockholm
Leo FrickVarbergs SKHalland
Leo HedengrenVaxö skolaStockholm
Leopold Olsson MassalskyBromma Enskilda skolaStockholm
Liam StålhammarÖllsjöskolanNordskåne
Liam ZiegelwagnerLindö/S08Östergötland
Lilli HansénIES EnskedeStockholm
Linda SzarukÖrebro län
Linnea KarlssonSödra Vi skolas SKSmåland
Linnéa TorstenssonLjungbyskolans SKHalland
Livia BlomqvistUppsala SSSUppland
Livia SvärdhGårdby skolas SKSmåland
Loke GerhardssonVästmanland
Louise StenegårdÖrebro län
Love LiljegrenRydebäcks Montessori SKNordvästra Skåne
Lovisa EkGötlunda SKVästmanland
Lucas FrösslundMyrängsskolanStockholm
Lucas PoutiainenVästmanland
Ludvig FranssonSmåland
Ludvig KarlbergGöteborg
Lukas OlssonKålgårdsskolans SSKSmåland
Lukas WadbringStenungsunds SKGöteborg
Lukas You PaulssonIES EnskedeStockholm
Majken JongelingBromma Enskilda skolaStockholm
Malte SöderströmMilstensskolanStockholm
Marco RomanoJohannes skolaStockholm
Martin BergströmFuturaskolan RådanStockholm
Martin ErikssonGöteborg
Martyna FoglerArboga SKVästmanland
Matti RudbergHeleneborgs SSKNordvästra Skåne
Max AppelbäckGöteborg
Max HarryssonHallands S4an alliansHalland
Max LindNyköpings ASKSödermanland
Max SternVaxö skolaStockholm
Maximilian StepienMontessoriNordskåne
Melih InalVattmyraskolanStockholm
Melker SamuelsonVästerås SKVästmanland
Melvin HedbergUppsala SSSUppland
Melwin ÅkessonÖrsjö SchackstjärnorSmåland
Memeth GökmanGöteborg
Mille MontelinRydebäcks Montessori SKNordvästra Skåne
Milo Dahlberg SvärdströmKärna/LASSÖstergötland
Milton AhlgrenHanemåla SKSmåland
Milton BjörckEssingeskolanStockholm
Mio FischerVasa International School PypStockholm
Mio TryggmerÖlmstadskolans SKSmåland
Mira HörnkvistVästerbotten
Mira Sjödin SkarpUppsala SSSUppland
Moa BernelindUppsala SSSUppland
Movitz HeisslerSlottshöjdens SSKNordvästra Skåne
Movitz Humbla DaflosEnskedefältets skolaStockholm
Muhamed PeksaniKatrineholms SKSödermanland
Nathanael LassboDalarna
Nellie RedvikHallands S4an alliansHalland
Nils AnderLjungbackens skolaStockholm
Nils Djurberg-ErikssonÖrebro län
Nils ForsbergRockaden UmeåVästerbotten
Nils WallströmEriksbergsskolanStockholm
Noah LeijonIES/LASSÖstergötland
Noor DermanMetapontums GrundskolaStockholm
Nova KunckelFurubergsskolans SKHalland
Olga KonradsenHelenelundsskolanStockholm
Oliver EngVattmyraskolanStockholm
Oliver GottfridssonÖrebro län
Oliver ÖstmanVästmanland
Olov HögerbergSala SKVästmanland
Oouie KempffSala SKVästmanland
Oscar LindbäckMyrsjöskolanStockholm
Oskar LiljegrenFranska skolanStockholm
Oskar LoklintUppsala SSSUppland
Ossian Krantz ThorsénVästerviks ASKSmåland
Otto JohedJärla skolaStockholm
Pavel KuchinskyIES TäbyStockholm
Philip RahmströmGärdesskolanStockholm
Piotr MalawskiVästmanland
Pontus BöleniusMyrsjöskolanStockholm
Pontus EkhagerIES/LASSÖstergötland
Ramus TyrsellOdensvi skola SKVästmanland
Rasmus ÅbergResarö skolaStockholm
Rayan BakhoucheKvarnbyskolanStockholm
Rufus RenglinSkånes SchackalliansSkåne
Saad YassoufMontessoriNordskåne
Sara BidingGöteborg
Sayfulla BedigovTornet, KalmarsundsskolanSmåland
Sebastian GustafsonHallands S4an alliansHalland
Sebastian ÅhlénÖsteråkerbygdens SKSödermanland
Selma ThorHagaskolan/S08Östergötland
Shant Veron BidoSödermanland
Sigge HanssonEnskedefältets skolaStockholm
Simon CantérusIES TäbyStockholm
Simon Pousette SeimGårdby skolas SKSmåland
Simon RuthnerFuturaskolan RådanStockholm
Sixten George SahlénMetapontums GrundskolaStockholm
Sixten StornilsDalarna
Sune BergerUppsala SSSUppland
Svante LundmarkRimforsa/LASSÖstergötland
Sven NilssonVarbergs SKHalland
Teo GefvertSmåland
Teodor MolundHallands S4an alliansHalland
Theo AlvendalFranskaskolanStockholm
Theo KarlinGöteborg
Theo KullmanEssingeskolanStockholm
Theo StormeGöteborg
Theo ThorstenssonSolfagraskolanStockholm
Theodor AlmkvistLjungbackens skolaStockholm
Tilde BlombegFrödinge skolas SKSmåland
Tilde KamphaVästerbotten
Titus ClaessonTåby/S08Östergötland
Tom RydingsvärdNyköpings ASKSödermanland
Tor JohanssonVästmanland
Trulls EncrantzStenungsunds SKGöteborg
Ture RossiEssingeskolanStockholm
Valdermar AldénVästmanland
Valter StendahlEkkällan/LASSÖstergötland
Veniamin VelievMetapontums GrundskolaStockholm
Vera MångårdIES/LASSÖstergötland
Victor FridénÖsteråkerbygdens SKSödermanland
Victor GermundssonSkepptuna skolaStockholm
Victor RigbäckTorsluna skolas SKSmåland
Vide LöfgrenLjuraskolan/08Östergötland
Viggo JönssonEkkällan/LASSÖstergötland
Viktor MalmNyköpings ASKSödermanland
Vilgot DidrikssonEssingeskolanStockholm
Vilmer NilssonSmåland
Vincent LiljesvanUppsala SSSUppland
Viola KrutrökSS LuleåNorrbotten
Vlad MashovStimmets skolaStockholm
Wilgot WassLugnets Skola ÄngenStockholm
Wille GunnarssonFrediksberg/LASSÖstergötland
William GasimovIES TyresöStockholm
Wilma ArturssonEketånga SSKHalland
Wilmer KonradssonRockaden UmeåVästerbotten
Yasir MohamedKvarnbyskolanStockholm
Yousif AldinIES SkärholmenStockholm